GenelVideo İncelemeler

Vodafone Smart Style 7 Kutu Açılışı [Video]

Vodafone’nun yeni orta / alt segment telefonu Vodafone Smart Style 7 Kutu Açılışı ile karşınızdayız. Bakalım telefon bize ne sunuyor.

Vodafone geçtiğimiz ay yeni nesil telefon serisi Smart 7‘yi tanıttı. Smart 7 ailesinin giriş seviyesindeki telefonu Vodafone Smart Style 7 Kutu Açılışı ile karşınızdayız. Smart Style 7 kutu açılışının Türkiye’de ilk teknoburada tarafından yapıldığının da altını çizelim. Vodafone’nun fiyatlandırma politikasını değiştirmesini beklediğimiz yeni telefonları Smart 7 Ultra veSmart Style 7 en iyi GSM Operatörü telefonu mu derseniz bu noktada cevap vermekte zorlansak da fiyatı en uygun cep telefonu olarak görüyoruz. Telefonun şu anda dışarıdan kullanıcılara 799 TL‘ye satıldığını ama Vodafone müşterilerine “eskiyi getir yeniyi götür” ve “kontorlüden faturalıya geçiş” kampanyaları ile 599 TL‘lik fiyatının korunduğunu görüyoruz.

Vodafone Smart Style 7 teknoburada

Vodafone Smart Style 7 Kutu Açılışı

Dilerseniz lafı uzatmayalım ve Volkan MANAV‘ın hazırladığı Smart 7 kutu açılış videosunu izlemeye geçelim…

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu