Künye

Ünvanı: www.teknoburada.net
Yazışma Adresi: Dikilitaş Mah. Fulya Deresi Sok. No:6 D:6 Beşiktaş
E-Posta Adresi: volkan@teknoburada.net
Hukuki Sorumlu: Avukat Başak ÖZBİLEK (basakozb@hotmail.com)
Site Sahibi: Volkan MANAV (volkan@teknoburada.net)
Genel Yayın Yönetmeni: Mustafa KILIÇ
Haber Müdürü: Ender ÖZTÜRK (ender@teknoburada.net)

Editörler:

Ender Öztürk (ender@teknoburada.net)

Mustafa Kılıç (mustafa@teknoburada.net)

Dilara Altaş (dilara@teknoburada.net)

Sinan Bayır (sinan@teknoburada.net)

Volkan Manav (volkan@teknoburada.net)

Yazılım ve Site Tasarımı:

Tasarım: Volkan MANAV

Yazılım: Serkan Arslan (aserkan@gmail.com)

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.