Künye

Ünvanı: www.teknoburada.net
Yazışma Adresi: Sakarya Mah. Hasan Özden Sok. No:10/5 Biga / ÇANAKKALE
Telefon: 02863162304
E-Posta Adresi: volkan@teknoburada.net
Hukuki Sorumlu: Avukat Başak ÖZBİLEK (basakozb@hotmail.com)
Site Sahibi: Volkan MANAV (volkan@teknoburada.net)
Genel Yayın Yönetmeni: Mustafa KILIÇ

Editörler:

İskender HAZNEDAROĞLU (iskender@teknoburada.net)

Dilara ALTAŞ (dilara@teknoburada.net)

Doğukan ÇAĞLAKPINAR (dogukan@teknoburada.net)

Muhammet TOKSÖZ (muhammet@teknoburada.net)

Musa KARAKAYA (musa@teknoburada.net)

Arif SELİM (arif@teknoburada.net)

Volkan MANAV (volkan@teknoburada.net)

Yazılım ve Site Tasarımı:

Namık DEMİRÖZ (ndemiroz@gmail.com)

Serkan ARSLAN (aserkan@gmail.com)

Can Cankıran (cankiran.web@gmail.com)

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.