Güncel Teknoloji HaberleriMobirollerOyun HaberleriTeknolojiTürk Telekom

Türk Telekom GameOn Hizmetini Duyurdu!

Türk Telekom oyuncuların ilgisini çekecek olan GameOn hizmetini duyurdu. Peki, bu hizmet oyunculara neler sunuyor? İşte detaylar.

Türkiye’de gelişen oyun sektörüne kayıtsız kalamayan Türk Telekom, bugün oyuncuların karşısına GameOn hizmeti ile çıktı. Türk Telekom’un Göster Gücünü mottosu ile tanıttığı bu hizmet sayesinde 100 Mbps’ye kadar download ve yüksek upload sunulacak. Türk Telekom’un daha yüksek internet hızları için BTK’ya da başvurduğunu belirtelim. Yakın gelecekte 100 Mbps bir standart haline geleceği için Türk Telekom’un bu hızların üzerine çıkması bekleniyor.

GameOn kampanyaları ile dikkat çekiyor

League of Legends oyuncuları için ortaklığı duyuran Türk Telekom, GameOn’a özel olan kostüm, deneyim puanı ve para (RP) gibi oyun içi özel faydalar sunacak. League of Legends kampanyası ile kullanıcılara 100 Mbps’ye kadar limitsiz fiber internet, yüksek yükleme (upload) kapasitesi, 200 TL hoş geldin indirimi ve dünyaca ünlü dijital oyun League Of Legends’a (LOL) özel Efsane LOL Paketi ve oyun içi alımlarda geçerli olacak 2000 RP hediyesi sunulacak.

Ayrıca oyuncular efsane LOL paketi dahilinde tüm şampiyonlardan ve her şampiyon için bir kostüm paketten, ayrıca yüzde 25 XP (deneyim puanı) takviyesinden faydalanacaklar. Bu kampanya kapsamında, LOL içerisinde kullanabilecekleri tek seferlik 2000 RP kazanacaklar.

GameOn

Türk Telekom sadece oyun için değil oyuncu ekipmanı için de avantajlar sunacak. XPRIME oyuncu koltuklarında tüm indirimlere ek yüzde 15 indirim de sunulacak. Oyuncular KFC ve Pizza Lazza’dan eve siparişlerde yüzde 20 indirim, 15 ilde 100’den fazla restoranda indirim ayrıcalıklara da kavuşacak. Ayrıca Espressolab’de tüm sıcak kahvelerde geçerli 1 alana 1 bedava kampanyası da sunulacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu