Redmi Note 12 ve Note 12 Pro İçin Heyecanlandıran Gelişme

Redmi Note 12 serisi için heyecan giderek artıyor. Güvenilir bir kaynağa göre telefonlar 11 Kasım tarihinden önce satışa sunulacak.

Xiaomi, orta segmentin en popüler telefon serilerinden biri olan Redmi Note ailesini çok yakında yenileyecek. Seride artık Redmi Note 12 modellere geçilecek. Mobil dünyasının bir numaralı bilgi kaynağı olan Digital Chat Station, seriye dair bazı önemli bilgiler verdi. İlk bilgilere göre Note 12 serisi ekim ayı sonunda tanıtılabilir.

Redmi Note 12 Serisi İçin Heyecan Dorukta

Kaynak telefon serisinin 11 Kasım tarihinden önce satışa sunulacağını belirtiyor. Telefon ailesi bu durumda ya ekim sonu ya da kasım ayı başında tanıtılacak. Note 12, Note 12 Pro ve Note 12 Pro+ seride yer almasına kesin gözüyle bakılan üç telefon. Redmi Note 12S ve bazı 4G modeller de yine seriye dahil edilmesi bekleniyor.

Redmi Note 12 serisi

Öte yandan Note 12 serisinde yer alacak işlemcilerden birinin MediaTek Dimensity 1080 olacağı iler sürülüyor. Serinin tepe modelinde 120 watt hızlı şarj desteği olacak ve standart modelde yola 50 megapiksel ana kamera ile devam edilecek.  Redmi Note 12’nin 120 $ – 210 $ arasında fiyatlandırılacağı, söz konusu Pro model olduğunda ise fiyatın 210 $ ile 280 $ arasında değişeceği gelen haberler arasında.

Yakın zamanlı bir raporda Redmi’nin Note 12 serisiyle birlikte daha iyi bir kamera birimine yer vereceği belirtildi. Özellikle ultra geniş açılı kamera vurgu yapılarak bu lensin artık 50 megapiksel çözünürlüğe yükseltileceği konuşuluyor. Seriye dair yeni gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu