Genel

PUBG Mobile, Gelecek Güncellemeyle 120 FPS Moduna Kavuşacak

Son yılların rekor üstüne rekor kıran battle royale oyunu PUBG Mobile, güncelleme ile 120 FPS moduna kavuşuyor.

2018 yılından beri oyun listelerinin zirvesinden inmeyen Pubg, Mobile versiyonu için yeni güncelleme hazırlığında. Popüler battle royale oyunu Pubg Mobile için yakında gelecek güncellemeyle 120 FPS modu gelecek. Bu sayede oyun daha akıcı olacak ve daha hızlı tepkiler verecek. Oyunun geliştiricisi Krafton tarafından duyurulan bu güncelleme, oyuncular tarafından ilgiyle karşılandı.

PUBG Mobile v3.2 Güncellemesinde 120 FPS Modu Kilidi Açılacak

Oyun daha önceden maksimum 90 FPS deneyim sunuyordu. Yeni güncelleme mobil oyun dünyasında sınırları zorlayacak. 120 FPS modunun yüksek grafik gereksinimleri sebebiyle orta üst ve üst sınıf akıllı telefonlarda çalışacağını unutmamak gerekiyor. Snapdragon 8 Gen 2 gibi güçlü işlemcilere sahip en yeni amiral gemisi akıllı telefonlara sahip kullanıcıların, 120 fps modunu sorunsuz bir şekilde deneyimlemeleri bekleniyor. Orta seviye cihazlar 90 FPS’i anca çalıştırıyor.

120 FPS modunun duyurusu, sürüm 3.1 güncellemesinden sonra geldi. Şuan beta aşamasında olan bu mod için yakın zamanda resmi duyuruyla birlikte dağıtılması bekleniyor. Ek olarak oyuna gelen ev modu ile oyuncuların kendi evlerini inşa edip kişiselleştirmelerine olanak tanıyor. Başkalarının evlerini keşfetmelerine ve çeşitli aktivitelere katılarak sosyal etkileşimi arttırmaları bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
2
+1
1
+1
0
+1
2
+1
1
+1
1
+1
1

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu