Güncel Teknoloji HaberleriMobirollerSamsungTabletTeknoloji

Powerbank Gibi Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 FE

Samsung Galaxy Tab S7 FE olarak isimlendirilmesi beklenen tabletin bu kez de batarya özellikleri sızdırıldı, cihaz adeta powerbank!

Samsung, Galaxy Tab S7 Lite modelini yakın zamanda tanıtacak, en azından öyle düşünüyoruz. Lakin cihazın ismi şu anda dahi bilinmezliğini sürdürüyor. Kimileri Galaxy Tab S7 XL gibi tahminler yaparken kimileri ise Samsung Galaxy Tab S7 FE olacağını düşünüyor. Bu bilinmezliğin arkasında ise cihaz günden güne ortaya çıkmaya devam ediyor. Cihazın ismi önemli olmasa da özellikleri önemli. Cihazın asıl modele göre daha dengeli bir versiyonu olacağını biliyoruz ancak ortaya yeni bilgiler de çıktı. İşte detaylar…

Samsung Galaxy Tab S7 FE Bilinen Özellikleri

Galaxy Tab S7 FE

Galaxy Tab S7 FE ismiyle karşımıza çıkacak olan modelin içerisinde yer alan “FE” aslında “Fan Edition” yani “Hayran Versiyonu” olarak düşünülebilir. Bu modelde Galaxy Tab S7+ modelinde olduğu gibi 10,900mAh boyutunda batarya kullanılacağı da elimize yeni geçen bilgiler arasında. Cihazın diğer özellikleri ise Google Play Console üzerinde görüntülendiğinden beri zaten ortalarda dolanıyordu. Onları da incelemek gerekirse şu şekildeydi:

  • 12.4-inç boyutunda 2560x1600p çözünürlüğünde TFT LCD ekran
  • Qualcomm Snapdragon 750G yonga seti
  • 4GB RAM
  • 5MP/8MP kameralar
  • Stereo hoparlörler ve S Pen desteği

Cihaz bunlara ilaveten Yeşil, Siyah ve Gümüş renklerde bulunabilecek. Üstelik 5G olarak satışa çıkacak. Cihazın Haziran ayında çıkış yapacağını düşünüyor ve merakla bekliyoruz. Bakalım zaman ne gösterecek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu