AndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsungTablet

Galaxy Tab S7 FE İndirim Kampanyasını Kaçırmayın

Eğitim öğretim sezonu açılırken, Galaxy Tab S7 FE indirim fırsatı ile tableti çok daha uygun fiyata satın almak mümkün.

Eğitim öğretim sezonu başlamak üzere. Milyonlarca öğrenci pazartesi günü ders başı yağacak. İlerleyen günlerde bunlara üniversite öğrencileri de dahil olacak. Tabii eğitimcileri de unutmamak gerekiyor. Yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte yeni bir tablet ya da bilgisayar satın almayı planlıyor olabilirsiniz. Birçok marka bu noktada indirimler ve çeşitli fırsatılar sunuyor. Bu haberimizde Samsung’un öğretmen ve öğrenciler için gerçekleştirdiği kapmayaya göz atacağız. İndirim fırsatları kapsamında Galaxy Tab S7 FE modeli en iyi alternatiflerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Galaxy Tab S7 FE için indirim fırsatı

Tabletin Wi-Fi versiyonu Samsung’un resmi sitesinde 9.999 TL fiyattan satılmakta. Bu fiyat tabletin 64GB verisyonu için. Öte yandan Samsung Samsung öğrenci ve öğretmenlere Eylül ayı boyunca akıllı telefonlarda %18, tabletlerde %20 indirim uygulayacak. Bu durumda indirimle birlikte tabletin fiyatı 8.000 TL’ye gerileyecek. Samsung’un öğrencilere ve öğretmenlere uyguladığı indirimleri indirimlerden yararlanmak için shop.samsung.com.tr adresinde, e-devlet üzerinden alınacak öğrenci/öğretmen belge numarasının doğrulanması yeterli olacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu