BilgisayarGüncel Teknoloji HaberleriMobirollerMonster NotebookTeknoloji

Monster Notebook Dolandırıcılığına Dikkat

Türkiye’nin sevilen markası Monster Notebook, dolandırıcılık konusunda uyarıda bulundu. CEO uyardı. Bu ilana sakın inanmayın.

Ülkemizde sevilen oyuncu markası Monster Notebook, dünya çapında ses getirmeyi başarmıştı. Hideo Kojima’ya Death Stranding temalı bilgisayar göndererek ülkemizi temsil eden Monster’dan bugün kullanıcılara bir uyarı geldi. Firmanın CEO’su İlhan Yılmaz, yaptığı açıklamada bazı alışveriş sitelerindeki bu ilana kullanıcıların inanmaması gerektiğini belirtti.

Savcılığa suç duyurusunda da bulunduklarını belirten İlhan Yılmaz, dikkatli olunması konusunda uyardı. Peki, bu ilanda ne yazıyor? Alışveriş sitesindeki ilanda “Kutusunda 0 ürün yurt dışından getirildi açılmadı kargo vardır. Kapıda ödeme vardır. Kart ödemesi kabul edilir. Kargo ücreti firmamıza aittir. Stok: 1.000 adettir.” ifadeleri yer alıyor.

Ülkemizde üretilip satılan Monster’n yurtdışından gelme ihtimali zaten. yok. Buram buram dolandırıcılık kokan bu ilandaki modelin 8.750 TL fiyata sahip olması da şüphelenmek için başlı başına bir neden. Şu an piyasada sıfır bilgisayarı bu fiyata almak mümkün değil. Hele ki Monster’ın rakiplerine taş çıkaran güce sahip modellerinin bu seviyede satılmasına imkan yok.

Monster Notebook

Ucuz etin yahnisi yavan olur derler. Bu ilan da bu deyimi kanıtlıyor. Yapılan şikayetler sonucunda bu ilanın kaldırılması bekleniyor. Umarız bir kişi bile dolandırılmadan bu ilan için gerekli olan işlem yapılır. Monster’ın ürünlerini almak için ya kendi sitesinden ya da yetkili satıcılardan satın almanızı öneriyoruz.

Instagram Dolandırıcılık Şekli Değişti Maillere Dikkat Edin

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu