Dizüstü BilgisayarDonanımGüncel Teknoloji HaberleriMobirollerMonster NotebookTeknoloji

Monster Abra ve Tulpar Serisini Yeniledi!

Monster’ın sevilen serileri Monster Abra ve Tulpar 12. nesil Intel işlemciler ile yenilendi. Yeni canavarlar çok daha güçlü.

Oyuncuların sevdiği Türk markası Monster’dan yeni atılımlar gelmeye devam ediyor. Firmanın sevilen Monster Abra ve Tulpar serisi en güçlü ve en yeni donanımlar ile güncellendi. Intel’in en yeni teknolojisi 12. Nesil Intel Alder Lake Core işlemci seçenekleri artık bu iki modelde de yer alıyor. Oyun için bir dizi iyileştirme ile gelen bu işlemciler Abra ve Tulpar’ı coşturacak.

Bu işlemciye ek olarak yeni modellerde Nvidia GeForce RTX 30 serisi ekran kartlarının da yer aldığını belirtelim. Intel’in yeni nesil işlemcisine kısaca göz atacak olursak; 12. Nesil Intel Alder Lake Core işlemciler, hibrit mimari adı verilen yeni nesil çekirdek yapısında 8 adet verimlilik (E) ve 6 adet performans çekirdeği (P) olmak üzere toplam 14 fiziksel çekirdekten oluşuyor.

Gündelik kullanım için tasarlanmış olan verimlilik çekirdekleri (E) ısınmanın önüne geçerek sessiz bir deneyim sunarken, performans çekirdekleri (P) ise ağır programların çalıştırılmasında devreye girerek kesintisiz bir oyun keyfi ve üst düzey bir performans sağlıyor.

Monster Abra

AI destekli yeni nesil Intel işlemci, oyun dışındaki arka plan uygulamalarını verimlilik çekirdekleri tarafından, oynanan oyunları ise performans çekirdekleri tarafından yöneterek performansı optimize ediyor. Düşük enerji tüketen bu işlemciler ile performansınızı katlayabilirsiniz. Yeni modeller diğer tüm Monster Notebook’lar gibi Ömür Boyu Ücretsiz Bakım Garantisi ile satışa çıkıyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu