Galaxy S20 FE ve Galaxy Watch 4 Serisi İçin Yeni Güncellemeler

Samsung popüler cihazlarından Galaxy S20 FE ve Galaxy Watch 4 akıllı saatler için yeni güncellemeler dağıtma başladı. Gelişmelere göz atalım.

Samsung, akıllı telefon, tablet ve saat ayırt etmeksizin ürün yelpazesini güncellemeyi sürdürüyor. Güney Koreli teknoloji devi geçtiğimiz gün ekim ayı güncellemesini başlattı. Güncellemenin kapsamı şimdi Galaxy S20 FE ile genişletiliyor. Samsung ayrıca popüler akıllı saatleri Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic için de yeni güncellemeler yayınlıyor.

Galaxy S20 FE İçin Yeni Güncelleme

Galaxy S20 FE’nin 4G işlemcili versiyonu bazı ülkelerde Ekim 2022 güncellemesini almaya başladı. Güncelleme güvenlik tarafındaki düzeltmelerin yanında sistem kararlılığı da içeriyor. Güncelleme her zaman olduğu gibi kademeli olarak yayılmakta. Dilerseniz S20 FE telefonunuzda Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz. Galaxy S20 FE’nin 4G versiyonu geçen yıl çip sıkıntısı nedeniyle çıkış yaparken, telefon şu ana kadar Android 12 güncellemesini aldı. Android 13 alacak modeller arasında Galaxy S20 FE’nin Snapdragon işlemcili 4G versiyonunu da göreceğiz.

Galaxy S20 FE One UI 4.1

Samsung, ayrıca Galaxy Watch 4 serisi için yeni bir ürün yazılımı güncellemesi yayınladı . Güney Kore’de Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic için sunulan güncelleme sistem kararlığı getiriyor. Güncelleme, Samsung’un geçen ay 2021model  akıllı saatler için yayınladığı Ağustos 2022 güvenlik düzeltme ekiyle birlikte geliyor.

Güncelleme yaklaşık 185 MB büyüklüğünde ve R8xxXXU1GVI3 sürüm numarasını taşıyor. Galaxy Watch 4 serisi için henüz dağıtıma çıkan güncelleme çok geçmeden birçok ülkede kullanıma sunulacaktır. Galaxy Watch 4’e sahipseniz, telefonunuzda yüklü olan Galaxy Wearable uygulamasına güncelleme olup olmadığını göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu