Galaxy S20 FE Android 14 Güncellemesinde Karar Verildi

Samsung'un en popüler telefonlarından biri olan Galaxy S20 FE, Android 14 tabanlı One UI 6.0 güncellemesini almayacak.

Samsung şu ana kadar Galaxy S23 ve Galaxy S22 serisi modelleri Android 14 tabanlı One UI 6.0 güncellemesiyle buluşturdu. Gözler beta programına dahil edilen diğer modellerde. Samsung ayrıca geçtiğimiz gün One UI 6.0 sürümüne yükseltilecek tüm cihazların yer aldığı bir liste yayınladı. Peki son yılların en popüler modellerinden biri olan Galaxy S20 FE, Android 14 programına dahil edildi mi?

Galaxy S20 FE için Android 14 Yayınlanmayacak

SamMobile sitesinde yer alan habere göre S20 FE için kasım ayı güncellemesi bugün itibariyle başladı. Hem Exynos hem de Snapdragon versiyonları için yayınlanan güncelleme, Google ve Samsung’un Kasım ayı Android güvenlik düzeltmelerini içeriyor. 65 güvenlik açığının kapatıldığı güncelleme kademeli olarak yayılıyor ve Ayarlar menüsünden sorgulatabilir.

Gelelim merak edilen Android 14 güncellemesine. S20 FE, markanın Android 14 güncelleme yol haritasına dahil edilmedi. 2020 yılında Android 10 ile çıkış yapan telefon bu süreçte Android 11, Android 12 ve Android 13 sürümlerine yükseltildi. İyi haber akıllı telefon, güvenlik ve bireysel olmak üzere hedeflenen güncellemeleri almaya devam edecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu