Samsung One UI 6.0 Güncellemesini Üç Model için Daha Başlattı

Samsung One UI 6.0 güncellemesini Galaxy S23 serisinin ardından bu defa Galaxy S22 serisi için başlattı. İşte güncelleme detayları...

Samsung, geçtiğimiz hafta Galaxy S23 serisi modeller için Android 14 / One UI 6.0 güncellemesinin dağıtımına başladı. Kısa süre içerisinde yaygınlaşan güncelleme ülkemiz Galaxy S23 kullanıcıları tarafından da indirilebilir duruma geldi. Güncelleme dağıtımında sıra diğer modellere gelmiş görünüyor. SamMobile sitesinde yer alan habere göre Galaxy S22 serisi modeller Android 14 tabanlı One UI 6.0 güncellemesini almaya başladı.

Samsung Galaxy S22 Serisi İçin One UI 6.0 Başladı

Galaxy S22 kullanıcıları heyecanlanmadan önce, kararlı güncellemenin yalnızca One UI 6 beta test kullanıcıları için yayınlandığını belirtelim. Tüm Galaxy S22 sahipleri için daha geniş bir dağıtım henüz başlamadı, ancak durumun uzun sürmeyeceğini belirtelim. Samsung muhtemelen bu hafta sonra Galaxy S22 ailesi için güncellemeyi yaygın şekilde kullanıma sunacaktır.

Galaxy S22 Ultra

Kararlı güncelleme Avrupa’daki beta test kullanıcıları için mevcutken, son sürüm  yaklaşık 300 MB büyüklüğünde. Halen Android 13 kullanan Galaxy S22 kullanıcıları için dağıtım başladığında ise güncellemenin boyutu 3 GB civarında olacak.

One UI 6.0, son birkaç yılda başlatılan en ilginç arayüz güncellemelerinden biri görünüyor. Kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmek için bir araya getirilen bir dizi küçük iyileştirme ve değişikliğin yanı sıra, işletim sistemine ve çeşitli Samsung uygulamalarına pek çok yararlı yeni özellik getiriyor.

Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra için kararlı sürümün dağıtımı başlar başlamaz ilgili gelişmeleri sizlere aktaracağız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu