Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Samsung Galaxy S20 FE Hala Güncelleme Alıyor

2020 yılında çıkış yapan Samsung Galaxy S20 FE güncelleme almayı sürdürüyor. Telefon için son olarak haziran güncellemesi başladı.

Haziran ayı güncellemesi şu sıralar birçok Samsung marka telefon ve tablet ile buluşuyor. Galaxy Note 20 serisi cihazların ardından eski bir model olan Samsung Galaxy S20 FE için de güncelleme dağıtımı sürüyor. Marka geçen ay mayıs ayı güncellemesinin dağıtımında biraz geç kalsa da, S20 FE için haziran güncellemesi daha erken bir dönemde başladı. 

Samsung Galaxy S20 FE hala aylık güvenlik güncelleme programında

Samsung, Galaxy S20 FE için Haziran 2024 güvenlik yamasını yayınladı. Şirket, güncellemeyi ilk olarak ABD’deki Galaxy S20 FE modeline sunuyor. Haziran 2024 güvenlik yamasını getiren yazılım güncellemesi, telefonun donanım yazılımı sürümünü G781USQSGHXF1 olarak değiştiriyor.

Güncelleme kısa süre içerisinde Avrupa başta olmak üzere birçok pazarda kullanıma sunulacak. Dilerseniz güncellemeyi Ayarlar » Yazılım güncelleme » İndir ve yükle seçeneğine giderek kontrol edebilirsiniz.

Galaxy S20 FE güncelleme

Samsung, Fan Edition serisinin ilk cihazı olan Galaxy S20 FE’yi geçen yıl eylül ayında yeniledi. Galaxy S20 FE 5G 2023 ismiyle çıkış yapan bu model beş yıl boyunca güncelleme desteği alacak. Telefon bu süre zarfında dört büyük Android güncellemesi, son yılda ise güvenlik odaklı güncellemeler almaya devam edecek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
8
+1
1
+1
6
+1
1
+1
0
+1
0
+1
2

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu