Akıllı TelefonAndroidGenel

Galaxy Note 4 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Samsung cephesinde bir yandan Android 7.0 Nougat güncellemesinin hazırlıkları sürerken, diğer taraftan mevcut cihazlar için güvenlik ve kararlılık odaklı güncellemeler dağıtılmaya devam ediyor. Güney Koreli teknoloji devi güncel amiral gem modellerin ardından bu defa Galaxy Note 4 için kapsamlı bir güncelleme dağıtıma sundu.

Galaxy Note 4

Ülkemiz Galaxy Note 4 kullanıcılarına Kies ve OTA üzerinden erişen güncelleme ile telefon kullanıcıları daha kararlı ve stabil bir TouchWiz arayüzüne kavuşuyor. Pil kullanımı optimizasyonu sağlayan güncelleme ile performans artışı da sağlanıyor. Yeni yazılım paketi ayrıca eylül ayı güvenlik geliştirmelerini içeriyor.

Note 4 telefonunuzda “Ayarlar>> Cihaz hakkında>> Güncellemeleri indir” yolunu izleyerek son güncellemeyi indirebilirsiniz.

>> ilginizi çekebilir; Samsung, Gear 3 için Hedef Yükseltti!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu