Akıllı TelefonAppleGüncel Teknoloji HaberleriiPhoneTeknoloji

Final Cut Camera Programı Sayesinde Profesyonel İşler Çıkartabileceksiniz

Apple, iPhone sahipleri için adeta bir kameraman yapabilecek Final Cut Camera uygulamasını App Store üzerinde yayımladı.

Çoğu zaman video performansıyla ön plana çıkan iPhone modelleri, işi artık farklı boyuta taşıdı. Cupertino merkezli teknoloji devi Apple, profesyonel video düzenleme programı Final Cut Camera uygulamasını App Store üzerinde yayımladı.

Final Cut Camera, App Store Üzerinde Yayında

Basit bir arayüze sahip olan program sayesinde ISO ve deklanşör hızı ayarlamadan tutun beyaz dengesini belirlemeye kadar birçok ayarı yapabileceksiniz. Çözünürlük ve video formatlarının program üzerinden seçilebiliyor.

iOS 17.4 ve üzeri sistemlerde çalışan programın ProRes, Log color ve harici depolamaya kayıt yapma yeteneği özelliklerini kullanılabilmesi için iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max cihazlarına ihtiyacı var. Uygulama aynı zamanda keskin görüntüler ve aşırıp pozlama göstergelerini sağlamak için odaklamayı da arttırmanıza olanak tanıyor. Bu özellikler de A13 ve daha yeni işlemciye sahip iPhone cihazlarda çalışıyor.

Sizde iOS 17.4 ve iPadOS 17.4 üzeri sisteme sahip iPhone ve ya iPad cihazınızda bu özellikleri kullanabilirsiniz. Uygulamayı App Store’dan indirebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu