Güncel Teknoloji HaberleriSosyal MedyaWhatsApp

WhatsApp Beklenen Android ve iOS Özelliğini, Masaüstü Uygulamasına Getiriyor!

WhatsApp, Anroid ve iOS'ta bulunan bir kez görüntülendikten sonra kaybolan medya özelliğini Masaüstü platformuna getiriyor.

28 Kasım 2023 17:28

WhatsApp, Android ve iOS platformlarında hali hazırda kullanıma sunulan bir kez görüntülendikten sonra kaybolan medya özelliğini masaüstüne getirmeye hazırlanıyor. Daha önceden masaüstü sürümünde kullanılan bu özellik güvenlik endişeleri sebebiyle kaldırılmıştı. Kullanıcı geri bildirimlerine göre WhatsApp Web ve WhatsApp masaüstü sürümlerine “Bir Kez Görüntüle” fotoğraf ve video özelliğini yeniden başlattı.

WhatsApp Masaüstü İçin ‘Bir kez görüntülendikten sonra kaybolan medyalar’ Özelliği Yolda

WABetaInfo’nu raporuna göre kullanıma sunulacak bu özellik için ekran görüntüsü paylaşıldı. 1 yıl önce kaldırılan bu özellik kademeli olarak tüm masaüstü ve web uygulamaları kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Siz de en son sürüme sahip değilseniz uygulamanızı güncelleyebilirsiniz. WhatsApp uygulaması son zamanlarda platforma sunulan güncellemeler sayesinde kullanıcıların yüzünü güldürüyor.

Bir kez görüntülendikten sonra kaybolan medyalar nasıl gönderilir ?
  • Bireysel bir sohbeti veya bir grup sohbetini açın.
  • Ekle’ye dokunun ve ardından:
  • Kameranızı kullanarak yeni bir fotoğraf veya video çekmek için Kamera’ya dokunun. WhatsApp kullanılarak kaydedilen videolar en fazla 16 MB büyüklüğünde olabilir.
  • Telefonunuzdaki mevcut fotoğraf veya videolardan birini seçmek için Galeri’ye dokunun.
  • 1’e dokunun.
  • Gönder’e dokunun.
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu