GündemOyunOyun Haberleri

Call of Duty Black Ops 6 Resmen Duyuruldu

Tarihin en iyisi FPS oyunlarından sıkıcı, tek düze bir FPS'e dönüşen serinin yeni oyunu Call of Duty Black Ops 6 resmen duyuruldu.

Activision’ın ikonik nişancı oyunu serisindeki bir sonraki oyununun ardındaki gizem artık yok. İşte karşınızda Call of Duty Black Ops 6! Activision oyunu resmi olarak açıkladı ve son Xbox basın konferansı duyurusu sırasında (10 Haziran 01:00 PST) bir ön gösterim videosu paylaşıldı.

Call of Duty Black Ops 6 İlk Günden Game Pass’e Gelebilir

İştahınızı kabartmak için “The Truth Lies” başlıklı ilk fragman da yayınlandı. Haziran ayına kadar ayrıntılar az olsa da söylentiler oyunun Treyarch Studio tarafından yönetileceğini ve Körfez Savaşı öncesi ve sonrası karanlık dönemi konu alacağını öne sürüyor. Odak noktasının yalnızca Körfez Savaşı mı olacağı yoksa 1990’ların başlarının tamamını mı kapsayacağı henüz bilinmiyor.

Kişisel yorum: Call of Duty serisinin bir ağırlığı kalmadı, serinin bütün odağı tamamen Live Service’e kaydırıldı ve şahsi olarak artık hiç bir CoD zevk vermiyor. Adettendir, her sene bu heyecan yaşanır fakat söner gider, bizler de umudumuz sönük olarak eski tadı veren bir seri bekleyelim..

Haziran konferansı Microsoft‘un Black Ops 6 satış stratejisine de ışık tutabilir. Whispers, oyunun lansman gününde Xbox Game Pass abonelik hizmetine katılabileceğini ve serinin geleneksel dağıtım modelinden önemli bir değişime işaret edebileceğini öne sürüyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu