Oyun Haberleri

Call of Duty Black Ops 6 Klasikleşmiş Bir Olayı İçerecek

Call of Duty Black Ops 6 gündemden düşmüyor. Çok yakında göreceğimiz oyunun bir görevinden sızıntı geldi bile.

Call of Duty hayranları, size bir haber daha var. Call of Duty Black Ops 6 hakkında bir sızıntı daha geldi. Twitter’daki önde gelen oyun kaynağı @dom_lucrea’ya göre, 2001’deki korkunç 11 Eylül terörist saldırılarının arka planını konu alan tek oyunculu bir harekât görevi olacak. Bu, oyunun şifreli sloganı olan “The Truth Lies” ile örtüşüyor.

Activision, yeni Call of Duty Black Ops 6 için sürpriz bir duyuru yaparak çıkış tarihini, platformları ve oynanış ayrıntılarını gizlilik içinde bıraktı. Ancak takvimlerimize işaretlememiz gereken bir tarih var: 10 Haziran Xbox konferansı.

Önceki söylentiler, Treyarch Studios tarafından geliştirilen oyunun 1990’lardaki Körfez Savaşı’nı (11 Eylül’den yaklaşık on yıl öncesi) konu alacağını öne sürüyordu. Resmi açıklamanın ufukta görünmesiyle birlikte Black Ops 6’nın arkasındaki gerçek hikayenin bu ilk spekülasyonlardan farklı olabileceği görülüyor.

Oyun aynı zamanda ilk günden itibaren Xbox Game Pass ile birlikte sunulacak ve bu da heyecan verici olacak çünkü Activision Blizzard ilk kez böyle bir şey yapacak. Şu anda işin başında Microsoft var, dolayısıyla gelecekte de benzer değişiklikler bekleyebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
2
+1
1

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu