DonanımGüncel Teknoloji Haberleri

Zyxel Armor Z2 ile oyunlarda öne geçin

Son dönemde online oyunculuk ve e-spor özellikle gençler tarafından yoğun bir ilgi görüyor.  League of Legends (LOL), Overwatch ya da Worl of Warcraft gibi oyunlarda internet hızı en önemli oyuncu kriterlerinden birisi haline geldi. Zyxel Armor Z1 ile çıtayı bir üst seviyeye koyan üretici Zyxel Armor Z2 ile oyuncuların tüm isteklerine cevap vermek için geliyor. Çoklu işlem desteğine de sahip olan dual-bant kablosuz gigabit router Armor Z2, evlerdeki ağlarda birden çok cihazın yüksek hızda internet erişimini kolaylaştıracak.

Zyxel Armor Z2
Zyxel Armor Z2

Oyuncular ve oyunla ilgili online yayın yapanlar için tasarlanan Armor Z2, 1.7 GHz’lik çift çekirdekli işlemciye sahip. Armor Z2, sahip olduğu çoklu kullanımı kolaylaştıran MU-MIMO/StreamBoost teknolojisiyle birden fazla Wi-Fi cihazının aynı anda 802.11ac Wi-Fi hızından 3 kat daha hızlı çalışmasını da sağlıyor.

Değiştirilebilir 4 adet smart antene sahip olan Armor Z2, kullanıcılar ya da bağlı cihazlar hareket halinde bile olsa Wi-Fi kapsamanın azalmasına ya da sinyal kaybına engel oluyor. Cihazdaki çoklu gigabit ethernet portları, kullanıcıların taşınabilir oyun konsollarını akıllı TV’lerine kolayca ve hız kaybı yaşamadan bağlamalarını sağlıyor. İlk nesil Armor Z1 gibi sert ama aynı zamanda havalı yeni bir görünüme sahip olan Armor Z2, tasarıma önem veren kullanıcılar için de vazgeçilmez bir ürün olacak.

Detaylı incelemeyi önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız…

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı
Başa dön tuşu