AppleGüncel Teknoloji HaberleriTeknoloji

Yeni Nesil iPad Pro Modelleri İçin Büyük İddia!

Teknoloji devi Apple, yeni nesil iPad Pro modelleri ile kablosuz şarj desteğini karşımıza çıkarabilir. Yeni sızıntılar geldi.

Geçtiğimiz aylar da yeni tablet modellerini cep yan fiyat etiketleri ile piyasaya süren Apple‘dan yeni haberler geldi. Ülkemiz de ve dünya da hem telefon hem de tablet satışlarına devam eden şirket önümüzdeki yıl bizleri şaşırtabilir. Şu sıralar katlanabilir iPhone ve iPhone 13 serisi üzerin de çalışmaya devam eden teknoloji devi yeni tablet modelleri için de bir şeyler planlıyor gibi görünüyor. Yeni tablet modelini iki farklı varyantta karşımıza çıkaran şirket, kullanıcıların ceplerini yakarken, sıradaki tablet modelleri ile de yeni bir özelliği karşımıza çıkarabilir. Yeni nesil iPad Pro modelleri kablosuz şarj desteği ile gelebilir.

Her yıl dünya da olduğu gibi ülkemizde de birbirinden farklı ürünler satan teknoloji devi yeni gelişmeler ile radarımıza yakalanmaya devam ediyor.

iPad Pro
iPad Pro

Yeni iPad Pro Kablosuz Şarj Desteği İle Gelebilir

Edindiğimiz bilgilere göre yeni nesil tablet modelleri kablosuz şarj desteği ile gelebilir. Yeni nesil tabletleri için bir dizi yenilik üzerinde çalışan teknoloji devi, sıradaki Mini ürününü de daha ince ve daha küçük bir boyutta karşımıza çıkaracak. Yeni nesil tabletlerini kablosuz şarj desteği ile karşımıza çıkaracak olan şirket, iPhone serisin de kablosuz şarjı karşımıza çıkarmıştı. Edindiğimiz bilgilere göre şirket, kablosuz şarj özelliğini yeni tablet modellerinde de karşımıza çıkaracak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu