Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriXiaomi

Xiaomi Civi 4 Çok Yakında Geliyor

Xiaomi Civi 4 çok yakında geliyor. Seriyi ısrarla Çin pazarı içinde tutan firma için Civi yolculuğu tam gaz devam ediyor.

Xiaomi Civi 4 çok yakında geliyor. Seriyi ısrarla Çin pazarı içinde tutan firma için Civi yolculuğu tam gaz devam ediyor.

Xiaomi’nin yıl sonuna kadar yoğun bir programı var. 21 Eylül Perşembe günü, alt markası Redmi, Redmi Note 13 5G, Redmi Note 13 Pro 5G ve Redmi Note 13 Pro+ 5G gibi üç akıllı telefonu duyuracak. Kasım ayında markanın Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Pro amiral gemisi telefonlarını tanıtması bekleniyor. Aralık ayında şirketin Redmi K70e, Redmi K70 ve Redmi K70 Pro modellerinin kapaklarını çıkarması bekleniyor. Şirketin 2024 yılında Xiaomi 14 Ultra, MIX Fold 4 ve MIX Flip 4 modellerini 2024 yılının ilk yarısında duyurması bekleniyor. Yeni bir rapor, Civi markalı bir telefonun da aynı zaman diliminde piyasaya çıkacağını ortaya koyuyor.

GSMChina, GSMA IMEI veri tabanında 24031PN0DC model numarasına sahip yeni bir Xiaomi cihazıyla karşılaştı. Listede cihazın adı belirtilmese de yayın, cihazın Xiaomi Civi 4 olduğunu iddia ediyor.

Rapor, önceki CIVI modelleri gibi Civi 4’ün de Çin pazarına özel kalacağını iddia ediyor. Model kodundaki “2403” hanesi, cihazın Çin’de Mart 2024’te piyasaya sürülebileceğini ima ediyor. Mevcut Civi telefonları gibi Civi 4 de kadın odaklı bir akıllı telefon olacak.

Dolayısıyla güzel bir tasarım, güçlü bir yonga seti, etkileyici selfie ve arka kameralarla gelmesi bekleniyor. Raporlara göre cihaza SM7550 parça numaralı yepyeni bir Qualcomm çipi güç veriyor. Söylentilere göre çip, ortaya çıktığında Snapdragon 7 Gen 3 olarak adlandırılacak.

Ne yazık ki Xiaomi Civi 4’ün geri kalan teknik özellikleriyle ilgili detaylar henüz bilinmiyor. Çin kültüründe 4 rakamı kötü şansla ilişkilendirilir, bu nedenle Xiaomi’nin cihaza Xiaomi Civi 5 adını verme ihtimali var. Daha fazla bilgi toplamak amacıyla ek güncellemeler için bizi takip etmeniz önerilir.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu