Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriXiaomi

Xiaomi 14 Pro Titanyum Modeli İçin Nihayet Tarih Verildi

Xiaomi 14 Pro Titanyum versiyonu için ön sipariş süreci başlıyor. Telefonun tanıtımı üzerinden bir ayda fazla zaman geçti.

Titanyum kasalı Xiaomi 14 Pro Titanium Special Edition‘ın resmi duyurusu 26 Ekim’de gerçekleşmiş olmasına rağmen telefon henüz satışa sunulmadı. Ancak şimdiden bazı ilerlemeler gösterilmiş durumda. Şirket, Çin’de ön siparişler için bir tarih açıkladı.

5 Aralık’tan itibaren Xiaomi Mall başta olmak üzere ülkedeki büyük perakendeciler ön sipariş almaya başlayacak. Ancak Xiaomi perakende satışların en zaman başlayacağını henüz paylaşmadı. Üzücü olan bir diğer durum satışların ilk etapta sınırlı sayıda olacak olması.

Xiaomi 14 Pro Titanyum Versiyonun Fiyatı

Xiaomi 14 Pro Titanium Special Edition, standart modelle benzer teknik özelliklere sahip. Tek fark kasa yapısında. Bu versiyonda çerçevenin yüzde 99’luk dilimi titanyumdan oluşuyor. Ayrıca bu modelde 16 GB RAM ve 1 TB dahili depolama mevcut. Fiyat ise 920 $ olarak açıklandı.

Xiaomi 14 Ultra Kamera Tarafında Beklentileri Alt Üst Edebilir

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu