WhatsApp Premium Özelliklerini Test Ediyor

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp’ın Telegram’ın yolundan gittiği ortaya çıktı. WhatsApp Premium özelliklerini test ediyor.

Meta’nın bünyesindeki WhatsApp’a her geçen gün yeni özellik eklenmeye devam ediyor. Rakibi Telegram, geçtiğimiz aylarda bir ücret karşılığında Premium hizmetini kullanıma sunmuştu. Şimdi ise WhatsApp Premium özelliklerini test etmeye başladı. Yakında WhatsApp’a bazı ek özellikler için ücret ödemeniz gerekli olabilir.

WABetaInfo kaynağına göre WhatsApp messenger’ın beta sürümünde premium abonelik ortaya çıktı. Ancak, herkesin kullanımına açık olan Telegram Premium’dan farklı olarak, WhatsApp premium aboneliği iş kullanıcılarına yönelik olacak. Premium hesap, profilinizdeki iletişim bağlantısını üç ayda bir değiştirmenize, bir hesaba 10 adede kadar cihaz bağlamanıza ve 32 katılımcıyla görüntülü aramalar düzenlemenize olanak tanıyacak.

Yeni keşfedilen bu özellik yalnızca beta sürümünde yer alıyor. Son kullanıcıya ne zaman sunulacağına dair şimdilik henüz bir kanıtın olmadığını belirtelim. 2022 yılı bitmeden iş hesapları için bu premium hizmetlerini sunması beklenen WhatsApp’ın ücret olarak da ne kadar bir ücret talep edeceği şimdilik belirsizliğini koruyor.

WhatsApp Durum

İşletme hesapları için oldukça popüler olan ve bu sayede işverenlerin işini kolaylaştıran WhatsApp’ın, ücret konusunda afaki ücretler talep etmeyeceği söyleniyor. Bakalım Meta bu konuda nasıl bir yol izleyecek? Bekleyip göreceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu