Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriWhatsApp

WhatsApp Ekran Paylaşımı Özelliği Herkes İçin Kullanıma Sunuldu

Görüntülü aramalarda büyük kolaylık sağlayacak olan WhatsApp ekran paylaşımı özelliğini tüm kullanıcıların hizmetine sundu.

23 Ocak 2024 10:54

WhatsApp, ilk olarak ağustos ayında duyurduğu ekran paylaşımı özelliği herkes için kullanıma sundu. Duyuru sonrasında beta kullanıcılarında test edilen özellik bugün itibariyle tüm platformlarda kullanılabilecek. WhatsApp’tan konu hakkında yapılan açıklama şu şekilde:

Ekran paylaşımı artık WhatApp’ta

“Bundan böyle görüntülü aramalarda ekranınızı paylaşabilir ve birlikte daha da fazlasını yapabilirsiniz. Birbirinize ne kadar uzak olursanız olun aynı odada olmak gibi.”

İster iş için belge paylaşın, ister ailenizle fotoğraflara göz atın, bir tatil planlayın veya arkadaşlarınızla çevrimiçi alışveriş yapın ya da sadece teknik destek konusunda büyükanne ve büyükbabanıza yardım edin – ekran paylaşımı, arama sırasında ekranınızın canlı görüntüsünü paylaşmanıza olanak tanır.

WhatsApp Ekran Paylaşımı Özelliği Nasıl Yapılır?

  • WhatsApp’ı açın ve görüntülü görüşme yapmak istediğiniz kişiyi seçin.
  • Görüntülü görüşme simgesine dokunun ve görüşmeyi başlatın.
  • Görüşme sırasında ekran paylaşımı simgesine dokunun.
  • Ekran paylaşımını başlatmak için “Başlat” düğmesine dokunun.
  • Ekranınız paylaşılmaya başlayacak.

Eğer ekran paylaşımı özelliği henüz size ulaşmadıysa Google Play Store ya da Apple App Store’u ziyaret ederek uygulamanın en güncel sürümüne sahip olup olmadığınızı kontrol edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.
Başa dön tuşu