Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriVivo

Vivo Y Serisi Üç Yeni Telefon Geliyor

Ortaya çıkan yeni sertififa belgelerine göre Vivo Y Serisi üç yeni model geliyor. Telefonlar markayı orta segmentte temsil edecek.

1 Nisan 2024 14:54

vivo kısa süre önce Çin’de Vivo X Fold 3 serisi akıllı telefonlar ve Vivo Pad 3 Pro tableti görücüye çıkardı. Söylentiler, markanın Vivo X100s, Vivo X100s Pro, Vivo X100 Ultra ve Vivo Pad 3 tableti de bulunduğumuz çeyrek içerisinde duyuracağı yönünde. Vivo ayrıca Çin’deki 3C sertifikasyon platformuna göre üç yeni Y serisi telefon hazırlıyor. 

Vivo Y Serisi Üç Telefon Ortaya Çıktı

Aşağıdaki ekran görüntüsünde görülebileceği gibi, Vivo V2353A, V2353DA ve V2354A model numaralarına sahip üç yeni Vivo telefonu 3C sertifikasında görüldü. Telefonların üçü de 44W’a kadar hızlı şarjı destekleyecek ve  5G özellikli olacak. Telefonlarla ilgili bilenen şu an için bunlarla sınırlı. Y serisinde konumlandırılması beklenen telefonların bütçe dostu olacağı gelen bilgiler arasında. 

İlgili haberlerde Vivo’nun alt markasının bu ay Çin’de dört yeni cihaz duyuracağı da belirtiliyor. Söz konusu cihazların iQOO Z9x, Z9, Z9 Turbo ve iQOO Pad 2 tablet olacak. Raporlarda ayrıca Z serisi telefona Snapdragon 6 Gen 1, Snapdragon 7 Gen 3 ve Snapdragon 8+ Gen 3 yonga setlerinin güç vereceği yönünde.

iQOO Pad 2 tablete ise Dimensity 9300 güç verecek. Hatırlayalım bu işlemci kısa süre önce tanıtılan Vivo Pad 3 Pro’ya güç verdi. Dolayısıyla iQOO Pad 2, Vivo Pad 3 Pro’nun yeniden markalanmış bir versiyonu olacak. Son olarak vivo alt markası aracılığıyla Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisinden güç alacak iQOO Neo 10 serisini hazırlıyor. 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu