Güncel Teknoloji HaberleriTeknolojiVivo

Vivo Ülkemizdeki İlk Deneyim Mağazası Marmara Park’ta Açılıyor!

Teknoloji devi Vivo tarafından ülkemizdeki ilk deneyim mağazası 29 Ekim tarihinde Marmara Park İstanbul AVM'de açılıyor.

Ülkemilen sevilen teknoloji markası Vivo, ülkemizde ilk deneyim mağazasını açıyor. Kapılarını 29 Ekim tarihinde açacak bu yenilik için teknoloji tutkunları, MediaMarkt içerisinde bulunan Marmara Park İstanbul AVM’de bulabilecekler.

Vivo Deneyim Mağazası ile Şık Tasarım, Gelişmiş Teknoloji ve Yüksek Kaliteli Ürünleri Deneyimleyebileceksiniz

Teknolojik gelişimin hızla arttığı dünyada trendlere yön vermesiyle bilinen Vivo’nun ülkemizdeki varlığı giderek güçleniyor. Teknolojilerini yakından tanıtmak, tüketicilerin Vivo ürün ve teknolojilerini konforlu koşullarda deneyimlemelerini sağlamak üzere Vivo, Marmara Park İstanbul Alışveriş Merkezi’nde bulunan Mediamarkt mağazasında Türkiye’deki ilk deneyim alanını hizmete açıyor.

Vivo deneyim mağazası

65 metrekarelik alan üzerine inşa edilmiş bu Vivo deneyim mağazası, alanında satış ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra teknoloji tutkunlarına en yeni vivo ürünlerini deneyimleme fırsatı sunacak.

Ülkemizde satışı bulunan Y ve V serisi modellerin yanı sıra Alman devi ZEISSile gerçekleştirdiği iş birliği ile akıllı telefon dünyasına profesyonel fotoğrafçılık standartlarını getiren X Serisi’ni de bu mağaza incelemek isteyen kullanıcılar Cumhuriyet’imizin yıl dönümü 29 Ekim tarihinde mağazası ziyaret edebilirler.

Bunların yanında innovatif ürünlerin de sergilendiği mağazada, X 90 Pro+, X Fold 2 ve X Flip ve vivo Pad, vivo Watch, TWS gibi teknolojilerini rahat bir ortamda yakından inceleme, tanıma ve karşılaştırma şansı bulacaklar.

Vivo markalı ürünleri almak isteyen tüketiciler, alanında uzman kişiler tarafından sunulan ürün bilgileri ve deneyimleri ile tercihlerinde daha doğru kararlar verebilecekler.

Siz de Vivo ürünlerini deneyimlemek isterseniz mağazayı ziyaret edebilirsiniz. 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu