Konsol OyunlarıOyunOyun Haberleri

Valve’ın Yeni Deadlock Oyunu Hakkında İpuçları Ortaya Çıktı

Valve'ın bir sonraki oyunu olması beklenen Deadlock, üçüncü şahıs kahraman nişancı tarzına benzer bir yapısı olacak.

Ortaya çıkan güvenilir kaynak sızıntılarına göre Valve, Deadlock adında yeni bir oyun geliştiriyor. Deadlock oyunu şu an kapalı alfa testinde ve sızdırılan ekran görüntülerinde içerik yaratıcısı Gabe Followe, oyunun ekran görüntülerini sızdırdı. Oyunun ekran görüntülerine göre OverWatch 2, Valorant ve Dota 2 karışımı bir olacak.

Deadlock Oyunu

Valve’ın Yeni Deadlock Oyunu Geliyor

Oyunun genel yapısı Valorant’a çok benziyor. Sızdırılan bilgilere göre Grey Talon adı verilen karakterin uzun menzilli saldırılar için yay kullandığı görülüyor. Ayrıca oyunda maçlar dört şerifli olarak büyük bir haritada 6v6 olarak oynanacak. Oyunda BioShock Infinite’deki Sky-Hook benzer bir gökyüzü kancası olarak ve oyuncular bu sayede hızlı hareket edebilecek.

Ekran görüntülerinde oyundaki Grey Talon karakterinin tanımlanması için şunlara yer verilmiş:

Kurnaz bir yırtıcı olan Grey Talon, en zorlu rakipleri alt etmek için ölümcül isabetlilik, tuzaklar ve akıllı konumlandırma kombinasyonunu kullanıyor.

Karakterin dört adet yeteneğe sahip olduğu görülüyor. Oyunun Overwatch, Valorant, Smite, Orcs Must Die ve Valve’in Dota 2 ve Team Fortress 2 karışımına sahip olacağı tahmin ediliyor. Deadlock oyunu için çıkış tarihi bulunmuyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu