AndroidiOSSosyal Medya

Twitter Gece Modu Özelliğini Test Ediyor

Popüler mikro-blog sitesi Twitter çok yakında platforma iki önemli yenilik getirecek. Twitter’a Gece Modu ve yeni menü düzeni geliyor.

Twitter’ın platforma dahil edeceği yeniliklerden ilki bir süredir iOS işletim sisteminde kullanılan Gece Modu özelliği olacak. Google’ın da Android N işletim sistemine dahil etmesini beklediğimiz söz konusu özellik Twitter‘ı en çok gece kullananları önemli ölçüde memnun edecek bir gelişme olacaktır.

Twitter

Twitter şimdilik alfa sürecinde olan ve bazı kullanıcılar tarafından test edilen yeni özellikte uygulamayı koyu renkli bir temaya bürüyor. Yeni özellikte ayrıca yazı karakterleri beyaz renkte olacak.

Gece Modu Yeni Menü Düzeni ile Geliyor

Twitter’ın sisteme dahil edeceği bir diğer yenilik ise yeni arayüz düzeni olacak. Geliştiricilerin uygulama içerisinde sık sık kullandığı Hamburger Menü düzeni Twitter’ın sonraki arayüz düzenini oluşturacak.

Her iki özelliğin şimdilik Android tarafında alfa aşamasında kullanıldığını hatırlatalım. Twitter’ın yeni özellikleri yaz döneminde kullanıma sunması bekleniyor.

twitter-material-hamburger-1

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu