Merakla Beklenen The Walking Dead: The Ones Who Live Fragmanı Yayınlandı!

AMC Network, The Walking Dead: The Ones Who Live için 30 saniyelik fragmanla birlikte dizinin çıkış tarihini yayınladı.

Dizi severler tarafından oldukça fazla sevilen The Walking Dead serisinin yeni dizisi hakkında AMC Network tarafından yeni bir fragman yayınlandı. Dizinin orijinal X hesabı üzerinden yayınlanan fragmana göre The Walking Dead: The Ones Who Live 24 Şubat 2024 tarihinde gösterime girecek.

The Walking Dead: The Ones Who Live, 24 Şubat’ta Geliyor

Yeni dizinin fragmanı Fear The Walking Dead dizisinin finali sırasında yayınlandı. Fragmanda Lincoln ve Gurira, hayranlara değişen bir dünya tarafından değişen iki karakterin destansı aşk hikayesinden neler bekleyeceklerini anlatıyor.

Dizinin resmi açıklamasında “The Ones Who Live, değişen bir dünya tarafından değişen, mesafeyle birbirinden ayrılan, durdurulamayan bir güç tarafından. Kim olduklarının hayaletleri tarafından değişen iki karakterin destansı bir aşk hikayesini sunuyor” ifadelerine yer verildi.

 “Rick ve Michonne, ölülere karşı bir savaş üzerine kurulu başka bir dünyaya atılıyorlar… Ve sonuçta yaşayanlara karşı bir savaş. Şimdiye kadar bildikleri hiçbir şeye benzemeyen bir yerde ve durumda birbirlerini ve kim olduklarını bulabilecekler mi? daha önce mi? Düşmanlar mı? Aşıklar? Kurbanlar mı? Galipler mi? Birbirleri olmadan hayattalar mı – yoksa kendilerinin de Yürüyen Ölüler olduğunu anlayacaklar mı?”

Dizinin ilk başta Rick Grimes filmi olması planlandı ve 2023 yılında gösterime gireceği 2022 yılında duyurulmuştuı. Fakat dizi haline gelen film, The Walking Dead’in 9. sezonunun son sahnesinde ağır yaralanan Rick’in helikopterle uçup gitmesinin hikayesini devam ettirecek. Michonne, bir sezon sonra Rick’in hâlâ hayatta olabileceğini keşfettikten sonra gösteriden ayrıldı .

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu