Tecno Phantom V Flip 5G Sızdırıldı

Tecno Mobile’dan katlanabilir telefon dünyasını hareketlendirecek Tecno Phantom V Flip 5G hamlesi geliyor. İşte telefonun görüntüsü…

Bir süre önce rakiplerine göre çok daha uygun fiyatlı olan Phantom V Fold modeliyle katlanabilir telefon pazarına giriş yapan Tecno’dan dengeleri değiştirecek bir telefon daha geliyor. Hatta marka, Dimensity 9000+ işlemci biriminden güç alacak katlanabilir telefonunu çok yakında Türkiye’de satışa çıkaracak. Şimdi görüntüleri henüz sızdırılan Tecno Phantom V Flip 5G modelinin detaylarına göz atalım.

Orta segmentte konumlandırılacak kapaklı katlanabilir telefon, önceki modellerden farklı bir kapak ekranı tasarımına sahip. Kameraların ve ekranın geleneksel olarak ayrılmasından farklı olarak marka, kamera halkası tarafından çevrelenmiş dairesel bir kapak görüntüsünü entegre etmeyi seçmiş görünüyor.

Cihazın arka tarafında 64MP AF + 13MP sensörlerden oluşan çift kamera kurulumu yer alacak. Ön tarafta ise 32MP kamera olacak.

Cihazın dışında 1.32 inç büyüklüğünde ve 466×466 çözünürlüğe AMOLED ekran yer alacak. İç ekrana baktkğımızda 6.9 inç büyüklüünde ve 2.460 x 1080 piksel çözünürlüğünde. İç ekran da yine AMOLED tabanlı olacak. MediaTek Dimensity 8050 yonga setinden güç alacak olan telefonda bellek birimi ise 8GB RAM + 256GB dahili depolama görünüyor.

Phantom V Flip 5G’de 4.000 mAh büyüklüğünde bir pil sunulacak. Kutudan Android 13 sürümüyle çıkacak olan telefonda siyah, beyaz ve mor renkleri göreceğiz. 14 farklı 5G bandını destekleyecek olan telefonun etkim ayı içerisinde çıkış yapması bekleniyor.

Başa dön tuşu