Tecno Phantom V Flip Kanlı Canlı Görüldü

Tecno Phantom V Flip kanlı canlı görüldü. Tecno, katlanabilir telefon kategorisini farklı modellerle genişletmeye devam ediyor.

Tecno Phantom V Flip kanlı canlı görüldü. Tecno, katlanabilir telefon kategorisini farklı modellerle genişletmeye devam ediyor.

Tecno, birinci sınıf Phantom markası aracılığıyla ikinci katlanabilir cihazını Cuma günü piyasaya sürecek. Bunlardan ilki, Phantom V Fold olarak adlandırılan yatay katlanabilir modeldi; bu yeni model, uygun bir şekilde Phantom V Flip olarak adlandırılan kapaklı bir model olacak.

Resmi etkinlik Singapur’da yapılacak ancak telefonun diğer pazarların yanı sıra Hindistan ve Nijerya’da da bekleniyor. Aslında Nijeryalı operatör MTN halihazırda ön siparişler alıyor (bunlar gerçek siparişlerden çok kayıtlara benziyor). Bu anlaşma, muhtemelen açık satışların başlayacağı tarih olan (en azından Nijerya’da) 27 Eylül’e kadar geçerli.

Telefona ön sipariş verdiğinizde size özel bir parfüm hediye ediliyor. Bu tarz bir hediye umarız ülkemiz pazarında da bizlere sunulabilir.

Tecno Phantom V Flip’in en ilginç yönü, şirketin dış mekan için kamera çıkıntısının ortasında yer alan dairesel bir ekrana sahip olması.

Her zaman ekranda görünen bir şeyin (saatin) yanı sıra animasyonlu bir duvar kağıdını ve bazı kısayolları görebilirsiniz. Bu ekranın diğer çevirmeler gibi Android uygulamalarını çalıştırabileceğinden şüpheliyiz, bunun yerine widget’larla çalışacak (son slaytta “Widget ekle” seçeneğini görebilirsiniz).

Tecno Phantom V Flip arka kapakta bir ekrana sahip. Raporlar, FHD+ çözünürlükle 6,9 inç, dış ekranın ise akıllı saat boyutunda 1,39 inç olduğunu gösteriyor. Telefon, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip Dimensity 1300 (Google Play Console verilerine göre) tarafından desteklenecek. Kapak ekranını çevreleyen iki kamera 64MP ve 13MP sensörlere sahip, içeride de bir selfie kamerası bulunuyor.

Cuma günü Tecno Phantom V Flip’in resmi lansmanı için bizi takip etmeye devam edin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu