Street Fighter 6’nın Çıkış Tarihi Sızdırıldı

PlayStation üzerinden “Street Fighter 6” oyununun çıkış tarihi sızdırıldı. Yeni modlarıyla beraber yakında piyasada girecek.

Street Fighter, çoğu oyuncu için çok uzun bir geçmişe dayanan ve günümüze kadar devam eden bir oyundur. Oyunu yakından takip eden oyuncular yeni güncelleme için lansmanı sabırsızlıkla bekliyor. Oyunun önümüzdeki yıl resmi olarak piyasaya gireceğini biliyorduk ancak hangi zaman aralığında lansmanın gerçekleşeceği hakkında bilgimiz yoktu. Ancak bazı sızıntılar ile lansmanın ne zaman olacağı belirlendi. Oyuncuların önümüzdeki yılın ortasına kadar beklemek zorunda kalabilir. PlayStation üzerinden “Street Fighter 6” oyununun sürüm tarihi ve bilgileri sızdırıldı. Sızan bilgilere göre oyun 2 Haziran 2023 tarihinde yayınlanacak.

Street Fighter 6’nın Çeşitli Sürümleri Olacak

Oyun sürümleri içerisinde çoğu oyunda görmeye alışkın olduğumuz Standard Edition, Deluxe Edition ve Ultimate Edition yer alacak. Oyun hali hazırda Açık Beta ile oyunculara sunuluyor. Hatta açık beta sayesinde karakter hataları oldukça fazlaydı. Oyun geliştiricileri ikinci kapalı beta sürümünü 16 – 19 Aralık tarihlerinde açmayı planlıyor. Bu kapalı testi hem PC hem de ana bilgisayar platformları için açılacak ve platformlar arası oyunu destekleyecek. Açık Beta testinde bulunan tüm oyuncular otomatik olarak ikinci kapalı beta sürümüne katılabilmesi davet gönderilecek.  

İlginizi Çekebilir: PlayStation 5 Fiyatı Zamlandı! Oyuncular Üzgün!

Street Fighter 6 PS5, PS4, XSX | S ve PC platformlarını destekliyor olacak. Yeni oyun şu ana kadar bulunan seride görülmeyen büyük ölçekli modlardan oluşuyor. Ayrıca savaş atmosferini daha fazla heyecan verici hale getiren, savaş stratejisini genişleten yeni özellikleri ile birlikte gelecek.

Başa dön tuşu