Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriSonyTeknoloji

Sony Xperia Pro-I II Yeni Bir Kamera Sensörü Tipiyle Geliyor

Sony Bir Süre Önce Piyasaya Sürdüğü Xperia Pro-I’in Yeni Versiyonu Olan Xperia Pro-I II’yi Yeni Bir Kamera Sensörü Tipiyle Üretecek!

Sony Xperia Pro-I, 2021’in sonlarında sahneye çıktı, bu nedenle seride bir değişiklik yapmanın tam zamanı. Konuyla ilgili yeni bir söylentiye bakacak olursak, Japon şirketin şu anda üzerinde çalıştığı şey tam olarak bu olabilir.

Burada görsellerde görebileceğiniz tasarımlar sızdırıldı ve iddiaya göre yaklaşan Sony Xperia Pro-I II’yi tasvir ediyor.

Görebileceğiniz gibi, bu cihazın iki büyük kamerası var, bu da aslında iki adet 1.0″ Tip sensörle piyasaya sürüleceğine dair spekülasyonlara yol açtı. Halefiyle kıyaslandığında, ana kamera için selefinin “yalnızca” bir tane sensörü vardı.

Sızıntıların getirdi spekülasyonlar sadece bu kadar değil. Söylentilere göre ilerleyen bir tarihte, 1.0″ Tipinden bile daha büyük olacak “çift katmanlı transistör yığılmış piksel sensörü” ile donatılmış bir Sony akıllı telefon çıkacak. Ancak bu cihazın Xperia Pro-I II olup olmadığı henüz netleşmiş değil.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu