Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Samsung Uygun Fiyatlı İki Katlanabilir Telefon Hazırlıyor, İşte Sızıntı

Yeni bir sızıntı Samsung markası altında iki uygun fiyatlı akıllı telefonun çıkış yapacağını gösteriyor. Galaxy Z Flip FE ve Z Fold FE.

Samsung‘un daha pahalı ve daha üstün özelliklere sahip bir Galaxy Z Fold 6 modeli üzerinde çalıştığına dair raporlar yayınlandı. Bu modelin Galaxy Z Fold 6 Ultra ismiyle çıkış yapacağı bildiriliyor. Şimdi X aracılığıyla (eski adıyla Twitter) iki ilgi çekici ekran görüntüsü ortaya çıktı. Samsung’un Fan Edition markası altında katlanabilir cihazlarının daha ucuz versiyonlarını geliştirdiğini öne sürülüyor. Başka bir ifadeyle uygun fiyatlı Samsung katlanabilir telefonlar geliyor.

Samsung Uygun Fiyatlı Galaxy Z Flip FE ve Z Fold FE Modellerini Hazırlıyor

Bu sızıntılar ne kadar doğru emin değiliz. Detaylara baktığımızda bütçe dostu katlanabilir modellerin Galaxy Z Flip FE ve Galaxy Z Fold FE ismine sahip olacaklarını görebiliriz. Bunların yanında telefonların RAM, depolama kapasiteleri ve işlemci birimleri de şimdiden belli olmuş durumda.

Galaxy Z Flip FE’nin 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve muhtemelen Snapdragon 7 serisi yonga setine sahip olduğu görülüyor. Galaxy Z Fold FE modeli hakkında verilen bilgiler ise kafa karıştırıcı. Yakından bakarsanız, bulanık ekran görüntüsü, telefonun Exynos 2200 veya Exynos 2400 çipinden değil, “2” ile başlayan başka bir bilinmeyen Exynos işlemciden güç aldığını gösteriyor. Bu daha önce duyurusu gerçekleşmeyen Exynos 2300 olabilir.

Peki Samsung bu iki telefonun da duyurusunu gerçekleştirecek mi? Kaynağa göre Fan Edition serisi altında bu yıl sadece bir katlanabilir telefon duyuracak. Öte yandan Samsung’un Fan Edition katlanabilir telefon üzerinde çalıştığını öne süren ilk kişi bu kaynak değil, dolayısıyla bu iddialarda doğruluk payı olabilir.

Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliğine Temmuz ayı başlarında gerçekleşecek. Tanıtım tarihi yaklaştıkça markanın bu etkinlik hangi katlanabilir telefonları duyuracağı daha da netleşecektir.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.
Başa dön tuşu