Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Samsung One UI 6.1 Güncellemesi Pek Çok Yenilik İçerecek

Yeni bir rapora göre Samsung One UI 6.1 güncellemesi için testleri sürdürüyor. Yeni sürümde gelişmiş yapay zeka özellikeri olacak.

Galaxy S24 serisi resmi olarak 17 Ocak’ta tanıtılacak. Pek çok kullanıcı bu yeni serinin neler sunacağını ve fiyatını merak ediyor. Mevcut Samsung kullanıcılarının birçoğu ise Galaxy S24 serisiyle birlikte çıkış yapacak olan One UI 6.1 güncellemesini sabırsızlıkla bekleniyor. One UI’nin yeni sürümü Galaxy S24 serisinde çıkacak ve her zaman olduğu gibi önümüzdeki haftalar ve aylarda eski cihazlara sunulacak.

Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra muhtemelen One UI 6.1’i alan ilk modeller olacak ve yeni bir rapora göre Samsung, güncellemeyi bir süredir 2023 amiral gemisi serisi için test ediyor. Samsung şimdi dikkatini Galaxy S23’ün öncülü olan Galaxy S22 serisine çeviriyor.

Galaxy S22 Ultra için One UI 6.1’in dahili test yapısı, Galaxy S24 lansmanından sadece birkaç gün önce Samsung sunucularında görüldü. Zamanlama, One UI 6.1’in mevcut akıllı telefonlara ulaşmasının geçen yılki One UI 5.1’e kıyasla daha uzun süreceğini gösteriyor, ancak gecikme için Samsung’un geçerli bir mazereti var görünüyor.

Samsung One UI 6.1 ile Gelecek Yenilikler

Samsung, yapay zekayı Galaxy S24 serisinin merkezi parçası haline getiriyor ve yapay zeka destekli pek çok güzel özellik yeni bu yeni telefonlara sunulacak. Samsung’un tüm bu özellikleri eski cihazlara taşıması için daha fazla mesai harcaması gerekebilir. Yine de One UI 6.1’in Şubat ayının sonundan önce uygun cihazlara dağıtılmaya başlamasını bekleyebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu