Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Samsung, One UI 6.1.1 Desteğini Sunmaya Başladı

Samsung, One UI 6.1.1 sürümünü ilk kez katlanabilir cihazlarda sunacak. Bu noktada mevcut uygulamalar One UI 6.1.1 ile uyumlu hale geliyor.

Samsung‘un bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğine sadece üç hafta kaldı. Şirket, bu etkinlikte yeni giyilebilir cihazların yanı sıra Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6‘yı da duyuracak. Yeni katlanabilir cihazlar bizi One UI 6.1.1 ile tanıştıracak ve Samsung, kısa süre içerisinde yeni One UI sürümünü eski cihazlara da getirecek. Şirket ayrıca resmi olarak piyasaya sürülmesinden önce ve sonra birçok uygulamasını One UI 6.1.1 desteğiyle güncelleyecek ve bu hafta kayda değer ilerlemeler kaydetti.

Samsung, One UI 6.1.1 Desteğini Sunmaya Başladı

Samsung’un muhteşem kullanıcı arayüzü özelleştirme uygulaması Good Lock‘un modüllerinden biri olan Theme Park, yeni bir güncelleme aldı. Galaxy Store’da bulunan Tema Parkı’nın 1.1.0.14 sürümü, One UI 6.1.1 desteği için kod ekliyor. Ayrıca bazı hata düzeltmeleri ve başka iyileştirmeler de getiriyor.

Good Lock Theme Park One kullanıcı arayüzü 6.1.1 güncellemesi

Samsung, muhtemelen Good Lock’u ve birçok modülünü One UI 6.1.1‘den yararlanan yeni özelliklerle güncelleyecektir. Bu özelliklerden biri de ana ekran için dikey uygulama çekmecesi seçeneği olacak.

One UI 6.1.1‘in kendisine gelince, çok sayıda küçük değişikliğin yanı sıra bazı yeni Galaxy AI özelliklerini de görmeyi bekliyoruz. Ancak One UI 6.1.1 tüm Galaxy cihazlarına gelmeyecek; yalnızca eski katlanabilir cihazlara, tabletlere ve belirli katlanamayan amiral gemisi telefonlara gelecek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
4
+1
0
+1
3
+1
0
+1
2
+1
8
Başa dön tuşu