Akıllı SaatAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy Watch Ultra Fiyatı ile Yok Artık Dedirtebilir

Yeni bir sızıntıya göre Galaxy Watch Ultra akıllı saat modelinin fiyatı sızdırıldı. Bugüne kadarki en pahalı Samsung saat olacak.

Samsung, Galaxy Watch 7 serisi akıllı saatlerini 10 Temmuz’da gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliğinde duyuracak. Seride Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch 7 Ultra’nın yer alması bekleniyor. Hatırlayalım Samsung kısa süre önce bütçe dostu fiyata sahip Galaxy Watch FE akıllı saatin duyurusunu gerçekleştirdi. Fan Edition akıllı saat fiyatı ile yüzleri güldürüken, Galaxy Watch 7 Ultra bekleyenler ise bu noktada hayal kırıklığı yaşayabiliyor.

Samsung Galaxy Watch 7 Ultra Fiyatı ile Şaşırttı

Son gelişmelere bakılırsa Galaxy Watch Ultra için yalnızca tek bir renk seçeneğinden söz ediliyor: Titanyum Grisi. Ancak ilk görseller, en azından silikon bilekliğin farklı renk seçenekleriyle sunulabileceğini gösteriyor. İddialara göre ayrıca Galaxy Watch Ultra, Safir Kristal ekran korumasına ve IP68 toza ve suya dayanıklılık derecesine sahip olacak.

Gelelim akıllı saatin fiyatına. İddiaya göre Samsung, ilk Ultra akıllı saatini 699 ile 710 dolar arasında fiyatlandıracak. Eğer doğruysa Galaxy Watch 7 Ultra markanın bugüne kadarki en pahalı saati olacak. Samsung’un titanyum kaplamaya sahip ilk akıllı saati olan Galaxy Watch 5 Pro, 2022 yılında 449 dolar (LTE versiyon 499 dolar) fiyatla çıkış yaptı.

Raporda ayrıca Galaxy Watch 7’nin de fiyatının sızdırıldığı görülüyor. 40 mm Galaxy Watch 7’nin 299 ile 310 dolar arasında bir fiyatlandırılması bekleniyor. Kıyaslamak gerekirse 40 mm Galaxy Watch 6 299 dolara piyasaya sürüldü.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
4
+1
0
+1
1
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu