Akıllı TelefonCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriSamsungTabletTeknoloji

Samsung Öğrenci ve Öğretmenlere Çılgın İndirim Yapıyor!

Samsung öğrenci ve öğretmenlere Eylül ayı boyunca akıllı telefonlarda %18, tabletlerde %20 indirim uygulayacak.

Son günlerde hükümet tarafından kdv ve ötvsiz telefon, bilgisayar indirimleri öğrencilerin ilgilini bir hayli çekmişti. Geçtiğimiz günlerde Ulaştırma Bakanı tarafından detayları açıklanan bu indirim kampanyası bazı telefon marka ve modellerini kapsadığı için öğrencilerin beklentisi pek karşılanmadı. Şimdi ise Samsung öğrenci ve öğretmenlere özel indirim ile karşımızda.

Samsung Electronics, eğitim öğretim yılının başlamasına yakın , tüm tabletlerde %20 ve tüm cep telefonlarında %18 oranında indirim uygulayacak. Bu indirimin bütün modelleri kapsadığını belirtmekte fayda var. Ayrıca bu indirim de yetmedi diyorsanız sıkı durun. Galaxy S21 Fe akıllı telefon alanlarda indirimlere ek olarak Buds 2 kablosuz kulaklık ve şarj adaptörü hediyeli özel paket öğrencilerimize sunulacak.

Firmanın açıklamalarına göre tüketicilerin beklentilerini karşılamanın her zaman birinci öncelikleri olduğunu belirtiyor. Ayrıca Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Başkan Yardımcısı Murat Azdemir:

“Bu stratejimiz doğrultusunda, gençlerimizin uzun süredir beklediği bir indirimde onlara destek olmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi. Akıllı telefonların eğitim gibi alanlarda sınırsız ilerlemeye açılan bir kapı olduğunu vurgulayan Murat Azdemir, “Samsung Electronics Türkiye olarak akıllı telefon ve tablet pazarında öğrenci ve öğretmenler için ürünlerimizi daha da ulaşılabilir kılmak en büyük hedefimiz. Önümüzdeki dönemde yapılacak düzenlemelerde de kullanıcılarımıza üstün teknolojileri en uygun şartlarla sunmak için çalışacağız” diye konuştu. 

Samsung’un öğrencilere ve öğretmenlere uyguladığı indirimleri indirimlerden yararlanmak için shop.samsung.com.tr adresinde, e-devlet üzerinden alınacak öğrenci/öğretmen belge numarasının doğrulanması yeterli olacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu