Akıllı SaatGüncel Teknoloji HaberleriSamsungTeknoloji

Samsung Galaxy Watch 7 Ultra Büyük Tasarım Değişikliği Yaşayacak

Samsung'un Unpacked etkinliğinde tanıtacağı Galaxy Watch Ultra 7 modeli, tasarımı ve özellikleriyle Apple Watch Ultra'nın rakibi olacak.

Samsung bir sonraki Unpacked etkinliğini temmuz ayı gibi planlıyor. Bu etkinlikte akıllı saatten, katlanabilir modellere kadar birçok ürün tanıtacak. Samsung sızıntılarıyla bilinen Onleaks, Galaxy Watch Ultra 7 modelinin tasarımı sızdırıldı. Galaxy Watch 7 serisinin tepe modeli olması beklenen cihazın tasarımında büyük değişikliğe gidilecek gibi duruyor.

Galaxy Watch 7 Ultra, Apple Watch Ultra’ya Rakip Olmaya Geliyor

Watch Ultra 7 modeli, kafa karıştırıcı bir tasarıma sahip. Selefi Watch 6 Classic modelinin yuvarlak kadranı yerine karemsi bir tasarımla gelecek. Sağ tarafında iki adet fiziksel buton bulunacak. İki butonun arasında da bir düğme bulunacak. Watch Ultra modelindeki eylem düğmesine benzer bir işleve sahip olması bekleniyor.

Saatin diğer tarafında ise daha büyük hoparlör ızgaraları bulunuyor. Farklı bir kayış ve montaj mekanizmasın sahip Watch 7 Ultra’nın arka tarafında birçok sensör bulunuyor. Watch 6 Classic ile benzer şekilde 1,5 inç ekrana sahip olacak yeni model, Apple Watch modellerine benzer kadran tasarımı ile dikkatleri çekmeye çalışacak. Watch 7 Ultra, önceki modellerden farklı olarak kan şekeri izleme özelliği de aktif olarak tanıtılacak. Tüm bunların detaylarını temmuz ayı başında öğreneceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu