Güncel Teknoloji HaberleriKatlanabilir TelefonlarSamsungTeknoloji

Galaxy Z Flip 6 Görseli Sızdırıldı, Kamera Performansı Değişiyor

Sızdırılan Galaxy Z Flip 6 görseline göre daha büyük kamera lensi ile performansı artıyor ve hoparlör ızgarası değişiyor.

Samsung 10 Temmuz’da Paris’te düzenlenmesi beklenen Unpacked etkinliğinde 6. nesil katlanabi tanıtacak. Bununla birlikte Galaxy Buds 3 serisi ve akıllı yüzük Galaxy Ring’i de tanıtması bekleniyor. Ortaya çıkan yeni bir Galaxy Z Flip 6 görseline göre kamera lensi ve hoparlör ızgarası dışında çok bir değişiklik bulunmuyor. Z Flip 5’e göre daha keskin kenarlara sahip Z Flip 6, selefinin tasarım dilini devam ettiriyor. 

Galaxy Z Flip 6 Kamera Lensi Büyüyor

Daha büyü kamera modülü sayesinde performansında artış beklenen Z Flip 6’nın kamera arasındaki boşluklarda azaltıldı. Hoparlör ızgarası da önceki modelde ayrı ayrı deliklerden oluşuyordu fakat şimdi tek bir geniş delikle gelecek.

Samsung’un Z Flip serisi kamera anlamında beklentileri çok karşılamazdı. Görünen o ki Samsung 6. nesil katlanabilir telefonlarıyla bu durumu değiştirecek. Geçtiğimiz günlerde Samsung’un anavatanı Güney Kore’den gelen bir bilgiye göre Z Flip 6’nın önceki modele göre daha kalın ultra ince cama (UTG) sahip olacak, böylece katlanma izi daha az görünecek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
2
+1
3
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu