Akıllı TelefonAndroidGenelGüncel Teknoloji HaberleriMobirollerSamsung

Samsung, Galaxy S23 Serisinin Duyuru Tarihini Açıkladı

Merakla beklenen Samsung Galaxy S23 serisi hakkında şirket cephesinden ilk açıklama geldi. Telefon serisi şubat başında tanıtılacak.

Samsung Galaxy S23 serisi bir süredir mobil dünyasının gündeminde. Amiral gemisi telefon serisinin nasıl bir görünüme sahip olacağı daha önceki sızıntılarda ortaya çıktı. Hatta telefonların birçok özellikleri de netlik kazanmış durumda. Galaxy S23 serisine dair şu sıralar merak edilen bir soru daha yanıtını buldu. Galaxy S23 serisi için gerçekleşecek Unpacked etkinliği şubat başında gerçekleşecek.

Samsung Galaxy S23 Serisi Şubat Başında Tanıtılacak

Samsung’daki kıdemli bir yöneticinin aktardıklarına göre Galaxy S23 ailesi Şubat 2023’ün başında gerçekleşecek etkinlikte birlikte resmiyet kazanacak. Telefonlar için Amerika’da bir etkinlik gerçekleştirilecek.

Yönetici, şehrin adını veya kesin lansman tarihini vermedi. Ancak gelen bilgiler etkinliğin San Francisco’da gerçekleşebileceğini iddia ediyor. Böylece pandemiden bu yana ilk kez yüz yüze bir Unpacked etkinliği gerçekleşecek.

Samsung Galaxy S23

Galaxy S23 serisinin üç model içermesi bekleniyor: Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra. Tüm akıllı telefonlar ilk kez tüm bölgelerde Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisiyle çıkış yapacak. Anlayacağınız seride Exynos işlemcili model olmayacak. Samsung ve Qualcomm arasındaki özel anlaşmaya göre Galaxy S23 serisindeki Snapdragon 8 Gen 2 diğer telefonlardakine göre daha yüksek frekans hızında çalışacak.

Seride en çok Galaxy S23 Ultra merak edilirken, telefonda dört arka kamera yer alacak. Öte yandan telefondaki ekran 2.200 nit tepe parlaklığıyla rekor kıracak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu