Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Samsung Galaxy S23 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Başladı

Samsung geçen yılın amiral gemisi telefonları Galaxy S23 serisi yeni güncelleme alıyor. Şubat 2024 güncellemesi neler getiriyor?

Samsung, önceki nesil amiral gemisi akıllı telefonları için en son güvenlik güncellemesini resmi olarak yayınlamaya başladı. Yeni güncelleme Samsung Galaxy S23 serisi modellerle buluşmaya başladı. Güncelleme aralarında Türkiye’nin de yer aldığı birçok ülkede aynı anda dağıtıma sunuluyor.

Samsung Galaxy S23 serisi için yeni güncelleme

Hatırlamak gerekirse, Güney Koreli teknoloji devi geçen yıl Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra’yı piyasaya sürmüştü. Marka bu üst düzey modellerin güvenliğini artırmayı sürdürüyor. En son yazılım güncellemesinin indirme boyutu yaklaşık 400 MB’tır ve güvenliği en son Şubat 2024 yamasına yükseltir. Yeni yazılım, Galaxy S23 serisinde performans açısından kayda değer bir değişiklik veya iyileştirme getirmiyor.

Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modellerinden birini kullanıyorsanız güncellemeyi Ayarlar menüsünden sorgulatıp indirebilirsiniz.

Öte yandan Galaxy S23 serisi halihazırda Android 14 tabanlı One UI 6.0 yazılımını çalıştırıyor. Seri için çok yakında yapay zeka özellikleriyle donatılan One UI 6.1 güncellemesi başlayacak. Samsung, tanıtıldığında bu seri için beş yıllık güncelleme vaadinden bulundu. Henüz birinci yılını dolduran Galaxy S23 serisi önümüzdeki dört yıl daha güncelleme almayı sürdürecek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
2
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu