Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Samsung Galaxy M35 Geliyor, Galaxy A35’ten Ucuz Olacak

Yeni bir rapora göre Samsung Galaxy M35 modeli hazırlanıyor. Bu telefon Galaxy A35'in ucuz versiyonu olacak.

Mart ayında, Samsung’un Galaxy A35‘in biraz değiştirilmiş bir versiyonu olarak yeni bir M serisi akıllı telefon geliştirdiğini öğrendik. Bu model Samsung Galaxy M35 ismiyle çıkış yapacak. O tarihten bu yana cihaz hakkında telefonun özelliklerini ortaya çıkaran birçok sızıntı yaşandı. Bugün Galaxy M35‘e dair bir gelişme daha yaşandı. Çok yakında çıkış yapacak olan telefona ilk bakışı atıyoruz. Galaxy M35’in ayrıca bazı özellikleri kesinlik kazanıyor.

Samsung Galaxy M35 Google Play Console’da görüldü

Google , Galaxy M35’i Google Play Console’da listeledi. Listede cihazın bir resmi bulunur. Görebileceğiniz üzere yaklaşmakta olan M serisi cihaz, Galaxy A35’e benzer bir tasarıma sahip. Ancak telefonun arka paneli A serisi kardeşine göre farklı bir dokuya ve renge sahip. Görüntü ayrıca Galaxy M35’in arkada üç kameraya sahip olacağını ve ön kamera için ekranda bir delik olacağını da ortaya koyuyor.

Listeye göre Galaxy M35, Exynos 1380 işlemci, 6GB RAM ve Galaxy A35 ile aynı olan Android 14’e sahip olacak. Samsung’un telefonu sertifikasyon için Google’a gönderdiğini düşünürsek şirket yakın zamanda Galaxy M35’i piyasaya sürebilir.

Galaxy M35’in diğer özelliklerinin Galaxy A35’e benzer olmasını bekliyoruz. Yani telefon 120Hz yenileme hızında çalışan 6,6 inçlik Super AMOLED ekrana sahip olacak. Arkadaki üç kamera 50 megapiksel ana sensör, 8 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 5 megapiksel makro sensör şeklinde olacak. Selfie’ler içinse ekran üzerine 13 megapiksel kamera konumlandırılacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
1
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Başa dön tuşu