Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy M35 6000mAh Bataryasıyla Sızdırıldı

Galaxy M35 modelinin tasarım görselleri sızdırıldı. Uzun pil ömrü arayanların ilacı olacak cihaz yakın zamanda tanıtılacak.

Samsung‘un yakında çıkacak giriş seviyesi akıllı telefonu Galaxy M35 modelinin render görselleri internete sızdırıldı. Samsung’un yakın zamanda Galaxy M serisine yeni bir eklenti ekleyeceği ve bu cihazın Hindistan’da satışa sunulması bekleniyor.

Evan Blass, Twitter hesabında Galaxy M35’in 3D görsellerini paylaştı. Videoda Galaxy M35’in renk seçenekleri ve tasarımı ortaya çıkıyor. Telefonda önceki Galaxy A serisine benzer şekilde delikli bir çentik ve üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Ayrıca telefon üç farklı renk seçeneğiyle geliyor.

Galaxy M35’in oldukça modern bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Daha önce piyasaya sürülen Galaxy M serisiyle karşılaştırıldığında daha ince ekran çerçevelerine sahip olduğu görülüyor. Üstelik telefonun arka tarafı Galaxy S24 serisini andırıyor ama yine de plastik bir kapak mevcut.

Galaxy M35’in Exynos 1380 yonga seti ile gelmesi ve kutudan Android 14 ile çıkması bekleniyor. Yakında çıkacak akıllı telefon SM-M356B/DS’nin daha önce sızdırılan model numarası. Galaxy M35, Galaxy A35’in yenilenmiş bir versiyonu olarak düşünülebilir, çünkü A35 Exynos 1380 yonga setine sahiptir ve M35 zaten Geekbench’te tamamen aynı işlemciyle tespit edildi. Evan Blass ayrıca M35’in 6000mAh bataryaya sahip olduğunu ve bunun Galaxy A35’in batarya kapasitesinden %20 daha fazla olduğunu ortaya çıkardı. Her iki telefon da benzer özelliklere sahip olsa da tamamen aynı değiller.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Başa dön tuşu