Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Samsung Bixby Yapay Zeka Özellikleriyle Donatılacak

Samsung Bixby yapay zeka özellikleriyle donatılacak. Samsung'un bir hevesle başlayıp rafa kaldırdığı projesi küllerinden doğuyor gibi.

Samsung’un üretken yapay zeka teknolojisini sanal asistanı Bixby için getireceği bildiriliyor. Üst düzey bir yöneticiye göre şirket bunu gerçekleştirmek için “çok çalışıyor” ancak şimdilik resmi bir zaman çizelgesi yok.

Samsung’un asistanı, TV’ler ve dijital cihazlar için mevcut olan temel bir üründür; bu da Koreli üreticinin sohbet robotunu geliştirmeyi ve cihazlar arası bir çözümü uygulamaya koymayı planladığı anlamına geliyor.

Bixby, Galaxy S8 amiral gemilerinin piyasaya sürülmesinden bu yana son yedi yıldır Galaxy akıllı telefonların bir parçası. Canlı çeviriler ve restoran önerileri gibi o dönem için çığır açan bir dizi işlevi beraberinde getirdi.

Ancak sesli asistan, kullanıcıların soru sormasına ve basit komutlarla internetten yanıt almasına güveniyordu. Samsung Bixby, sorgularınıza yanıt olarak yeni metin ve resimler de oluşturabilen OpenAI ChatGPT veya Google Gemini kapasitesine sahip değil.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu