Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriKatlanabilir TelefonlarSamsung

Şaka Değil: Galaxy Z Fold6 Ultra Geliyor Olabilir

Samsung'un Galaxy Z Fold6 Ultra modeli için çalıştığı dedikoduları yayıldı. Doğruysa, katlanabilir telefonlarda yeni bir canavar geliyor.

Günün dedikodularına göre daha ucuz bir Galaxy Z Fold6 ya da Galaxy Z Fold6 Ultra görebiliriz. Bugün ise söylentiler ikincisine işaret ediyor.

SM-F958 model adının Güney Kore’de ortaya çıkması, bunun beklenen Galaxy Z Fold6 Ultra modeli olduğuna dair varsayımları ateşledi. Varsayımların ardındaki mantık Samsung terminolojisiyle ilgilidir. Görüyorsunuz, Galaxy Z Fold5 SM-946, Galaxy Z Fold4 ise SM-936, bu da Galaxy Z Fold6’nın SM-956 olacağını beklememize neden oluyor. Galaxy S24 Ultra, SM-928 kod adına sahip.

Bu mantık göz önüne alındığında, normal telefonların 6 ile bittiğini, Ultra’nın ise 8 ile bittiğini varsayıyoruz.

Ne yazık ki şu anda devam etmemiz gereken tüm bilgiler bu kadar. Raporun kaynağı, cihazın sadece Güney Kore’ye özel bir cihaz olabileceğini öne sürüyor ki buna inanmakta zorlanıyoruz. Samsung’un olağan işleri yürütme şekli göz önüne alındığında, üreticinin Ultra telefonlarından herhangi birini dünya çapında göndermesini bekleriz.

Samsung‘un Temmuz ayında Z Flip6 ve Galaxy Ring ile birlikte Galaxy Z Fold6’yı da tanıtması bekleniyor. İlk görseller Galaxy Z Fold6’nın mevcut modele çok benzeyebileceğini gösteriyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu