Giyilebilir TeknolojiGüncel Teknoloji HaberleriSamsungTeknoloji

Samsung Galaxy Ring Detaylandı: İşte Bilinenler

Samsung markasının akıllı yüzüğü Galaxy Ring detaylandı. Üretim detayları ve satış tarihi ortaya çıktı. İşte bilinenler...

Samsung akıllı yüzünü Galaxy Ring hakkında ilk kez geçtiğimiz ay S24 serisini tanıttığı Unpacked etkinliğinde bahsetti. Geçen bu sürede akıllı yüzü hakkında spekülasyonlar devam etti. Şimdi ise sektör içerisinden gelen rapora göre Galaxy Ring’in üretim kapasitesi ve satış detayları belli oldu. Bu yılın 2. yarısında piyasaya sürülmesi beklenen akıllı yüzük için üretim miktarı da ortaya çıktı.

Galaxy Ring, Bu Yılın 2. Yarısında İlk Başta 40.000 Adet Üretilecek

Elec, Samsung’un başlangıçta Galaxy Ring’den 40.000 adet üretmeyi hedeflediğini bildirdi. İlk başta talebi karşılamak için bu miktarda üretimin yapılacağı belirtildi. Son zamanlarda akıllı giyilebilir teknolojilere olan ilginin artması, Samsung’un bu üretim miktarını hedeflemesiyle doğru orantılı olarak yükselecek.

Akıllı yüzüğün seri üretimine Mayıs ayında başlanacak. Gidişata göre parça tedariğinde sıkıntı olmaması durumunda üretim artırılacak. Samsung markasının Galaxy Ring modelini Temmuz sonu veya Ağustos başında yeni nesil katlanabilir cihazlara, tabletlere ve akıllı saatlere odaklanan Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Teknik özelliklere gelince Samsung şu ana kadar akıllı yüzüğünün dokuz farklı boyutta, üç farklı renkte satışa sunulacağını onayladı. Ayrıca dokuz günlük pil ömrüne sahip olması da onaylanan bilgiler arasında. En küçük boyut 14,5mAh pil hücresine sahip olacak, en büyük model ise 21,5mAh ünite ile desteklenecek. Şaşırtıcı bir bilgi ise Galaxy Ring’in iOS ile uyumlu olmaması oldu. Tabii ki Android ile çalışacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu