Redmi Note 12 Pro Analog Fotoğraf Çekebilecek 

Redmi’nin yarın tanıtacağı Redmi Note 12 Pro modelinin analog fotoğraf çekebileceği ortaya çıktı. Bu bir filtreden çok daha öte olacak.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Redmi Note 12 Pro ve kamerasıyla ilgili ayrıntıları paylaşmaya devam ediyor. Son yapılan açıklamaya göre telefon analog fotoğraf makineleri gibi fotoğraf çekebilecek. Bu bir filtreden öte olacak gibi görünüyor. Çünkü Xiaomi bu özelliğe çok fazla güveniyor.

Filtreler sadece farklı parlaklık ve kontrast ayarları değildir. Şirket bunu bilimsel olarak açıkladı. Bu özellik için çok sayıda film fotoğrafı tarandı ve daha sonra analiz edildi. “Pikselden piksele” modellemeye dayanarak, beş filtrenin parametreleri seçildi. Bunların örnekleri aşağıdaki resimlerde yer alıyor.

27 Ekim yani yarın tanıtılacak olan bu seride dört farklı mode olacak. Bunlar Note 12, 12 Pro, 12 Pro+ ve 12 Pro+ Track Edition olarak isimlendirilecek. Pro modellerin tamamında 200 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alacak. Ana modelde Dimensty yonga seti yer alacakken Pro model Snapdragon 8 Gen 2’nin yer alması bekleniyor.

Redmi Note 12 Pro

RAM tarafında ise 8 GB ve 12 GB RAM seçeneklerinin yer alacağı söyleniyor. Tam bir amiral gemisi modeli olacak olan bu modeller, 2022’nin gizli silahı olabilir. Xiaomi’nin Redmi markası altında uygun fiyata nasıl bir kamera deneyimi sunacağını merakla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu