Razer Hammerhead Hyperspeed Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Bilgisayar ekipmanları devi Razer, Hammerhead Hyperspeed kablosuz kulaklığıyla karşımızda. İşte ürünün tüm detayları.

Ülkemizde önemli bir pazar payına sahip olan Razer, yeni ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Şimdi ise şirket, yeni bir gaming odaklı kablosuz kulaklığını tanıttı. Razer Hammerhead Hyperspeed ismiyle gelen kablosuz kulaklık, oyuncuların istediği özellikleri kapsıyor. Üstelik kulaklık, PlayStation ve Xbox üzerinde de çalışabiliyor. Gelin canavar kulaklıkların tüm detaylarına göz atalım.

Razer Hammerhead Hyperspeed Fiyatı ve Özellikleri

Kablosuz kulaklıkların tasarımından başladığımızda karşımıza AirPods Pro benzeri bir tasarım çıkıyor. Bu güzel tasarıma Razer’in logosu kulaklık başlarına eklenmiş durumda. Bu logolar, Razer Chroma RGB desteğini kapsadığı için istenilen renge ayarlanabiliyor. Beyaz ve siyah renk seçenekleriyle tanıtılan kulaklığın tasarım açısından kullanıcısını tatmin ettiğini görüyoruz.

Teknik detaylarda ise kulaklığın üstün oyuncu sürücüleri tarafından desteklendiğini görüyoruz. Hyperspeed teknolojisi sayesinde düşük gecikme vb. gibi tüm istenilen özellikler kulaklıkta mevcut. ANC sayesinde çevreden de izole olmak mümkün. Bluetooth 5.2 ve 2.4GHz kablosuz bağlantı desteği sunan kulaklık, birden fazla bağlantıyı da destekleyebiliyor.

Pil açısından kulaklık, toplamda 32 saat kullanım süresine sahip. Böylece oyuncu, bu kulaklıkla yarı yolda kalmıyor. Oyunculara yönelik geliştirilen bu canavar kulaklığın oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün. Hammerhead Hyperspeed, tüm bu özellikleriyle 153$ fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü. Şu anda ön siparişte olan kulaklık daha sonra tam satışta olacak.

Başa dön tuşu