Bluetooth HoparlörCES 2023Razer

Razer, CES 2023’te Leviathan V2 Pro Soundbar’ı Duyurdu

En büyük teknoloji fuarlarından birisi olan CES 2023 fuarında Razer yeni Leviathan V2 Pro Soundbar’ı duyurdu.

Dün itibariyle Las Vegas’ta başlayan CES 2023 teknoloji fuarında birçok teknoloji şirketi ürünlerini sergilemeye başladı. Razer’da bu fuarda Leviathan V2 Pro Soundbar’ın yanı sıra Razer Blade 16 ve Blade 18 dizüstü bilgisayarları duyurdu. Leviathan V2 Pro fuarda Razer’ın piyasaya sürdüğü yenilikçi ürünlerinden birisidir. Kullanıcının kafasının hareketlerini izleyerek buna uygun şekilde ses çıkışını optimize ediyor. Soundbar günlük kullanıcılar yerine oyuncular için tasarlanmıştır.

THX ve Audioscenic işbirliği ile geliştirilen Leviathan V2 Pro yapay zeka teknolojisi ile kafa hareketleri izlenerek “3D Ses” deneyimi sağlayacağı belirtiliyor. Soundbar kızılötesi kameralar sayesinde ses ışınlarını gerçek zamanlı olarak dinleyicinin konumuna göre ayarlayarak sesi optimize ediyor. 3D Ses özelliğinin iki seçeneği bulunuyor; Ev sinema sistemi gibi bir odayı dolduran çok kanallı ses için THX Uzamsal Ses Sanal Hoparlörleri ve kulaklıklarda yaygın olarak duyulan konumsal sesi simüle ettiği bildirilen stereo THX Uzamsal Ses Sanal Kulaklığı.

Chroma RGB aydınlatma efektlerine sahip 30 farklı aydınlatması bulunuyor. Razer Leviathan V2 Pro ile birlikte daha güçlü bas için subwoofer bulunuyor. Soundbar’ın arkasında subwoofer için özel bir 3,5 mm giriş, kulaklıklar için ikinci bir 3,5 mm giriş, bir güç adaptörü konektörü ve bilgisayara bağlayabilmek için bir USB-C bağlantı noktası bulunuyor. Leviathan V2 Pro ayrıca Bluetooth 5.0 ile uyumludur.

İlginizi Çekebilir: Razer Basilisk Ultimate İnceleme – Mouse Kayıp Gidiyor

Soundbar’ın fiyatına gelecek olursak 399 Dolar (~7484 Türk Lirası) fiyat etiketine sahip olacak. Şirket ürününü Şubat ayında piyasaya sürecek.

CES 2023 Fuarında Tanıtılan Tüm Cihazları Buradan İnceleyebilirsiniz

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu